چینی برنامه معلمان برنامه بزرگداشت برنامه های هفته معلم

چینی: برنامه معلمان برنامه بزرگداشت برنامه های هفته معلم بیرجند خراسان جنوبی سپاه خوسف هفته عقیدتی سیاسی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی نباید سرمایه‌گذار پشتِ در تک تک وزارتخانه‌ها در نوبت بماند/ عزت کشور در عمل است نه کلام ، روحانی

رییس جمهور کشورمان که به استان کرمان سفر کرده، تاکید کرد: منابع، توان و امکانات دولت به تنهایی جهت دستیابی به پیشرفت کشور کافی نیست و باید از توانمندی کل کشور و

نباید سرمایه‌گذار پشتِ در تک تک وزارتخانه‌ها در نوبت بماند/ عزت کشور در عمل است نه کلام ، روحانی

روحانی: نباید سرمایه گذار پشتِ در تک تک وزارتخانه ها در نوبت بماند/ عزت کشور در عمل است نه کلام

عبارات مهم : منابع

رییس جمهور کشورمان که به استان کرمان سفر کرده، تاکید کرد: منابع، توان و امکانات دولت به تنهایی جهت دستیابی به پیشرفت کشور کافی نیست و باید از توانمندی کل کشور و ایرانیان و منابع جهانی در این زمینه استفاده کرد.

به گزارش ایسنا، دکتر “حسن روحانی” شامگاه پنجشنبه 12 بهمن ماه در جلسه شورای اداری استان کرمان با گرامیداشت ایام دهه فجر انقلاب اسلامی اظهار کرد: این روزها جهت همه مردم ما خاطرات بسیار فراوانی را به همراه دارد و آن آرزویی که مردم 14 سال در انتظار آن بودند که امام به کشورش بازگردد و به تعبیر روایتی که شهید مطهری تبیین می کرد، خورشیدی که از مغرب طلوع می کند و به سمت شرق آمد، آمدن امام به معنای آمدن سرافرازی، استقلال، عزت و عظمت جهت این کشور بزرگ بود.

نباید سرمایه‌گذار پشتِ در تک تک وزارتخانه‌ها در نوبت بماند/ عزت کشور در عمل است نه کلام ، روحانی

وی ادامه داد: مردم توانستند در یک انقلاب دینی و مردمی به آن نشانه بلندی که قرن ها در انتظار آن بودند که سرلوحه آن استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی بود، برسند.

روحانی ادامه داد: افتخار می کنم در این ایام مبارک توانستم در استان کرمان حضور پیدا کنم. اساس این سفر جهت افتتاح پروژه ها بود و بخش زیادی از پروژه ها در شهرستان سیرجان بود که سفر از این شهرستان شروع شد و این اشکالی ندارد سفرهای ریاست جمهوری از شهرستان ها شروع کنیم، لیکن معتقدیم همه بخش های کشور یکی هستند و افتخار ما این است که مسلمان و ایرانی هستیم و زیر پرچم اسلام هستیم و پرچم سه رنگ کشور عزیزمان ایران با شعار الله اکبر و به آن افتخار می کنیم.

رییس جمهور کشورمان که به استان کرمان سفر کرده، تاکید کرد: منابع، توان و امکانات دولت به تنهایی جهت دستیابی به پیشرفت کشور کافی نیست و باید از توانمندی کل کشور و

رییس جمهور گفت: در پی فرصتی بودم که خدمت مردم عزیز کرمان برسم که در مشکل و فشار در زلزله ها قرار گرفته اند و در کرمانشاه اتفاق سخت تر بود لیکن مردم عزیزانشان را از دست دادند و بحمدلله در استان کرمان عزیزی از دست نرفت گرچه مردم صدمات جسمی و مالی دیده اند.

وی ادامه داد: هنگامی که منزل ای خراب می شود و امن نیست و هوا سرد هست، مردم در فشار و مشکل قرار می گیرند و اینگونه حوادث و بلایا در واقع جهت ما آزمایش و امتحان است و همه در پیشگاه خداوند اعم از دولت و مردم امتحان بعد می دهیم و امیدواریم همه ما به کمک هم بتوانیم این پرسشها را جبران کرده و جهت آینده کاری بکنیم که با توجه به اتفاق خیزی کشور ساختمان ها را به گونه ای مقاوم کنیم که حداقل خسارت را در زلزله ببینیم.

وی با تاکید بر اینکه حتما مردم نیازهای به حق و توقعاتی دارند که باید به آنها پیگیری شود اظهار کرد: فردا در مناطق زلزله زده حضور خواهیم داشت و امیدوارم جهت مسکن دائمی مردم بتوانم قولی بدهم که این مهم نیز وظیفه انسانی، شرعی و قانونی ماست و همه ما در برابر مردم مسوول هستیم.

نباید سرمایه‌گذار پشتِ در تک تک وزارتخانه‌ها در نوبت بماند/ عزت کشور در عمل است نه کلام ، روحانی

روحانی با تقدیر از همه مسوولان استان کرمان اظهار کرد: نزدیکی و همکاری است که استان را می سازد و خوشبختانه در استان کرمان همفکری و همدلی بسیار خوبی بین نمایندگان مجلس و مسوولان استان کرمان برخوردار است.

رییس جمهور با اشاره تسلط نمایندگان مجلس به منابع و محدودیت های کشور اظهار کرد: نمایندگان هر لحظه یار دولت بوده اند و با همکاری نمایندگان مردم در منزل ملت توانسته ایم کارهای بسیار خوبی در سطح کشور انجام دهیم و اگر قوای سه گانه و نیروهای مسلح زیر نظر مقام معظم رهبری هماهنگ نباشیم، مسلما کارهای ما با پرسشها فراوانی مواجه خواهد شد.

رییس جمهور کشورمان که به استان کرمان سفر کرده، تاکید کرد: منابع، توان و امکانات دولت به تنهایی جهت دستیابی به پیشرفت کشور کافی نیست و باید از توانمندی کل کشور و

روحانی با بیان اینکه همه چیز در دنیا نسبی هست، اظهار کرد: در مجموع وضع استان کرمان بسیار امیدوارکننده است و این امیدواری نیز نتیجه تلاش مردم، دولت و بخش شخصی است.

وی با اشاره به کلنگ زنی بیش از 10 هزار میلیارد تومان پروژه در این سفر در استان کرمان اظهار کرد: این حجم از پروژه در استان کرمان به معنای این است که مردم استان کرمان مردمی امیدوار هستند که تحرک فراوان دارند.

نباید سرمایه‌گذار پشتِ در تک تک وزارتخانه‌ها در نوبت بماند/ عزت کشور در عمل است نه کلام ، روحانی

رییس جمهور ادامه داد: استان کرمان هم در دوران انقلاب، جنگ و پرسشها دیگر هر لحظه سهم بسیار حائز اهمیتی داشته و یکی از استان هایی است که قبل از انقلاب و همچنین در دوران جنگ تحمیلی رشادت ها و فداکاری های بسیاری داشته و لشکر 41 ثارالله این استان نمونه بارز این حضور هر لحظه در صحنه مردم دیار کریمان در صحنه های متفاوت انقلاب بوده و امروز نیز جهت آبادانی و سرافرازی کشور عزیزمان ایران و استان کرمان تلاشی که صورت می گیرد بسیار قابل تقدیر است.

روحانی با تاکید بر اینکه هیچ راهی وجود ندارد جز اینکه از همه امکانات جهت آبادانی کشور استفاده کنیم، اظهار کرد: منابع، توان و امکانات دولت به تنهایی جهت دستیابی به پیشرفت کشور کافی نیست و باید از توانمندی کل کشور و ایرانیان و منابع جهانی استفاده کرده و نباید تنها به منابع خودمان اتکا کنیم، لیکن کافی نیست.

وی با تاکید بر اینکه نمی توانیم با فناوری های گذشته کشور را در مسیر پیشرفت قرار بدهیم اظهار کرد: باید جذب سرمایه گذاری با استفاده از روش های تازه صورت گیرد و دیگر نباید سرمایه گذار بیاید و در تک تک وزارتخانه ها پشت در بایستد تا نوبتش برسد و این همه پرسشها و پیچ و خم های اداری را شاهد باشد.

رییس جمور با بیان اینکه اگر نتوانیم از فناوری های نوین به خاص در زمینه ارتباطات استفاده کرده و نتوانیم به دنیا متصل باشیم، از دنیا عقب خواهیم ماند اظهار کرد: دیگر وقت آنکه سرمایه گذار بخواهد در کشور بیاید و هفته ها معطل بماند، گذشته است لیکن رقیب زیاد داریم. سرمایه گذار در کشورهای متفاوت به سود، اعتماد و امنیت نگاه می کند و کشور ما دارای امنیت بسیار اوج و با مردمانی با فرهنگ بالایی است که دارای منابع غنی و اقلیم جغرافیایی متنوعی است.

روحانی با بیان اینکه اگر وحدت در استان نباشد و کلام ما یکی نباشد، سرمایه گذار جذب نمی شود تصریح کرد: اختلافات سیاسی مشکلی نیست، بلکه اهداف پیشرفت و تعالی کشور است.

واژه های کلیدی: منابع | کرمان | انقلاب | استفاده | کرمانشاه | حسن روحانی | سرمایه گذار | سرمایه گذاری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog