چینی برنامه معلمان برنامه بزرگداشت برنامه های هفته معلم

چینی: برنامه معلمان برنامه بزرگداشت برنامه های هفته معلم بیرجند خراسان جنوبی سپاه خوسف هفته عقیدتی سیاسی

گت بلاگز خراسان جنوبی اعلام برنامه های هفته معلم در خوسف

برنامه های نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه خوسف به مناسبت هفته بزرگداشت معلم و هفته عقیدتی سیاسی در سپاه اعلام شد.

اعلام برنامه های هفته معلم در خوسف

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بیرجند ؛حجت الاسلام محمد نظری فرد مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه خوسف روز گذشته در نشست خبری به مناسبت بزرگداشت هفته معلم و هفته عقیدتی سیاسی در سپاه گفت:شهید مطهری اسوه پرهیزگاری و پرهیزکاری بود و همه معلمان و مربیان عرصه اموزش و تربیت باید به مقام خود افتخار کنند.

وی استاد مطهری را نمونه بارز کسب علم و پژوهش برشمرد و افزود: آثار فاخر شهید مطهری گنجینه ای گرانبها جهت حال و آیندگان است.

نظری فرد گفت:در هفته بزرگداشت مقام معلم و هفته عقیدتی سیاسی در سپاه برنامه های متنوعی در سطح شهرستان تدارک دیده شده است است و امیدواریم شاهد حضور کلیه بسیجیان،فرهنگیان و مردم شهرستان در این برنامه ها باشیم..

اعلام برنامه های هفته معلم در خوسف

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه خوسف افزود:دیدار با نماینده ولی فقیه در استان،دیدار با امام جمعه شهرستان خوسف،دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران و برگزاری مراسم محوری نشست روشنگری با صحبت سخنران کشوری از مهمترین برنامه های ناحیه سپاه در سطح شهرستان خواهد بود.

وی حضور بسیجیان در نمازجمعه،برنامه صبحگاه دانش آموزی ،پیاده روی خانوادگی و محفل انس با قرآن را از دیگر برنامه های این هفته برشمرد و گفت:سپاه و بسیج همواره در امر تبیین و روشنگری جهت قشرهای متفاوت مردم کوشا بوده و امیدواریم بتوانیم ذره ای از زحمات مربیان و معلمان را جبران کنیم.

انتهای پیام/غ

واژه های کلیدی: برنامه | معلمان | برنامه | بزرگداشت | برنامه های هفته معلم | بیرجند خراسان جنوبی | سپاه خوسف | هفته عقیدتی سیاسی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog